Skandaliczny wyrok

Dintojra tak zwanych Izb Lekarskich wobec niepokornych lekarzy

Sąd Lekarski zawiesił prawo wykonywania zawodu dr Dorocie Sienkiewicz za ostrzeganie dzieci przed przyjęciem "szczepionki" przeciw Covid-19

"I choćby miałoby to uratować tylko jedno dziecięce życie... to dla tego jednego warto było to zrobić"

W dn. 14.11.2022 odbył się sąd nad dr Dorotą Sienkiewicz prezesem Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców. Kolegom lekarzom z białostockiej Okręgowej Izby Lekarskiej nie spodobały się słowa skierowane do dzieci i młodzieży w "Apelu do młodych Polaków", który ostrzegał przed niebezpieczeństwem przyjęcia nieprzebadanej eksperymentalnej, genetycznej szczepionki przeciw C19.

Newsy PSNLiN - Sąd Lekarski zawiesza dr Dorocie Sienkiewicz prawo wykonywania zawodu za ostrzeganie dzieci przed przyjmowaniem szczepionek covid-19

 


Sędziowie sądu lekarskiego zdecydowali o zawieszeniu prawa wykonywania zawodu na rok - wyrok jest nieprawomocny.
 
W trakcie jawnego posiedzenia sędziowie wielokrotnie naruszali prawo, w tym prawo o izbach Lekarskich z 2009r (art.61, 79). Arogancja i lekceważenie były bezprecedensowe.

 
"Sąd" nie odniósł się do żadnego z 65 argumentów obrońcy mec. Arkadiusza Teteli ani dr Doroty Sienkiewicz, w tym do publikacji naukowych z "Białej księgi pandemii koronawirusa".
Stwierdzono, że nieprzydatne będą zeznania biegłego powołanego przez obrońcę - dr n. med Piotra Witczaka
Nie wpuszczono na salę obrad osób zaufania społecznego.
Uniemożliwiono nagranie przebiegu posiedzenia sądu przez dziennikarzy, wypraszając ich siłowo z sali w otoczeniu ochraniarzy, wzywając policję.
 

W skład sądu wchodzili:
dr hab. n. med. Małgorzata Pawińska,
- lek. Wiesława Dubiejko,
- lek. Dorota Toczydłowska-Lasota
Oskarżyciel: dr n.med Małgorzata Topolska Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej IL w Białymstoku

 
Mój komentarz:

Ten skandalizny wyrok pokazuje, że przestępcy kowidowi czują się bezkarni  i rozjuszeni na lekarzy którzy  pokazuja prawdę o tak zwanych szczepionkach.
Czy na pewno tym pseudo lekarzom w białych kitlach  nic  nie grozi?


anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.79

liczba ocen: 19

 • Janczarzy systemu

  To żadni "sędziowie lekarscy". To płatni najemnicy dla niepoznaki ubrani w togi. Zgwałcili przysięgę Hipokratesa. Zapewne smakują im srebrniki. Niemniej swoją postawą dają dowód na gigantyczne przedsięwzięcie - "kajdany dla wszystkich".

 • Lista się wydłuża

  Kolejne nazwiska trzeba dopisać do listy zbrodniarzy, z przeznaczeniem do fizycznej likwidacji.

 • "Dintojra tak zwanych Izb Lekarskich wobec niepokornych lekarzy"

  ----------------------------
  Czarci pomiot wyrządza ludziom wszelakie sk***ysyństwa ich własnymi rękami.
  Wniosek?
  Teraz widzimy do jakiego stopnia świat zarządzany głównie przy pomocy forsy skumulowanej w kosmatych łapkach staje się szatańskim światem. Mam nadzieję, że karma do tych wydający taki wyrok - niechybnie wróci i to ze zwielokrotnioną mocą.

 • Już niedługo

  taki pierwszy pseudo lekarz będzie wyeliminowny przez pacjenta , któremu zaszkodził i który nie będzie miał NIC do stracenia.
  Tragiczny przykład mamy niestety w Łukowie, w kancelarii komorniczej.
  Dręczy mnie tylko pytanie czy zmarła kobieta była komornikiem czy tylko pracownikiem kancelarii?
  Ludziom puszczają wszelkie hamulce w starciu z antyludzkim podejściem do nich.

  • Już niedługo#JMK

   Dzisiaj w całej Polsce odbył się protest komorniczych ścierw solidaryzujących się z zabitą komorniczką.
   Te środowiska i im podobne nie mają ŻADNEJ ABSOLUTNIE REFLEKSJI nad sobą i tym co czynią uważając się za kolejne "nadzwyczanje kasty", którym wszystko wolno i którym należą się jakieś wyjątkowe przywileje.
   Te śmierdziele komornicze protestują i domagają się od państwa "ochrony" czyli czego ?
   Że policja będzie ich ochraniać w drodze do i z pracy oraz w samym zbójeckim procederze komorniczym ?
   A może będą stać dzień i noc jak pod domem Jarka i jego kota ?
   Po prostu tym śmierdzielom się już we włbach i dupach poprzewracało !
   Najlepsze jest to, że przez tydzień w ramach protestu nie będą przyjmować nowych wniosków komorniczych, więc być może mniej ludzi zostanie przez nich skrzywdzonych.
   Oczywiście są dłużnicy, którzy zasługują na licytację komorniczą, ale tacy do zabicia komornika nigdy się nie uciekają.
   Jak już to mógł to zrobić człowiek doprowadzony do ostateczności na skutek ewidentej krzywdy i łajdactwa komornika.
   Ja tam na koniec nikogo do samosądów nie namawiam, ale warto sobie zrobić swoją wlasną "czarną listę" tych naszych krzywdzicieli, którym jakby co to można dać w czapę bez ryzyka trafienia do Czyśća czy do Piekła. Każdy zapewne co najmniej kilku takich drani by w swoim życiu znalazł ...
   KST

 • Warto obejrzeć filmy z tego procesu dr Sienkiewicz w Białymstoku

  Część 1 Część 2

  Pierwszy film pokazuje w jaki skandaliczny i bezprawny sposób utajniono proces.

  Drugi film, to ogłoszenie wyroku.

  Te sądy lekarskie orzekają z jeszcze większym, jeszcze bardziej ostentacyjnym naruszaniem procedur sądowych, niż skompromitowane sądy powszechne.

  Cokolwiek by strona "obwiniona" nie zgłosiła jako dowód w tych sądach, jest odrzucane bez żadnego uzasadnienia, z naruszeniem zasady kontradyktoryjności

 • W Polsce zegary chodzą najwidoczniej w odwrotną stronę.

  Podczas gdy w innych krajach faszyzm zdrowotny maleje, a nawet przeprasza się społeczeństwo za pomyłkę i przywraca ludzi do pracy zwolnionych z powodu brak szczepień. W Polsce stosuje się dalej metody faszystowskiego reżymu zdrowotnego i zastrasza się środowisko medyków takimi decyzjami odbierającymi ludziom fundament ich gospodarczej egzystencji.

 • Oj tam, oj tam, Panie @ StanW. Ja podaje tylko treści ARTYSTYCZNE ( jeśli ktoś chce donosić)

  ///W Polsce stosuje się dalej metody faszystowskiego reżymu zdrowotnego i zastrasza się środowisko medyków takimi decyzjami odbierającymi ludziom fundament ich gospodarczej egzystencji.///
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Kraje zachodnie (Niemcy, Austria) - bardzo "ucywilizowane" zamiast dążyć do weryfikacji pracy dr Hamera, dążyć do prawdy w nauce, doprowadziły do przekształcenia nauki w szambo fałszu i wykorzystania medycyny do kręcenia morderczych geszeftów. Więc nie ma co szermować epitetami "faszystowskiego reżymu zdrowotnego" pod adresem Polski. Skoro BAGNO KŁAMSTWA w medycynie wywodzi się z cywilizacji bizantyńskiej (Feliks Koneczny) Cywilizacji obecnie przekształconej w LUCYFERYCZNĄ.
  ===============================================================

  To tylko mały polski odcinek walki przeciwko globalnemu "ościeniowi".
  Jak widać z wypowiedzi (Sasha Latypova Bitchute), w geszeft siania strachu nieistniejącym " morowym powietrzem" zostały wpompowane takie fundusze, że żaden doprowadzony do nieprzytomności "naród" ani (tym bardziej) świadomy tego obywatel PISNĄĆ NIE MOŻE.
  Zapewne w bardziej (?) ucywilizowanym kraju niż Polska, lekarze nie mają takich irracjonalnych "fanaberii", aby wierzgać przeciwko mainstreamowi. A więc nie grozi im sąd kapturków medycznych i odebranie prawa do serwowania trutek bigfarmy ( z czego przecież głównie żyją).
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Poniżej cytowane zasady yuo tube wstawiłam pod blogiem pana @Berke- leja jako jeden z komentarzy Usunął nie tylko ten i zapowiedział usuwanie wszystkiego, co napiszę.


  Gdyby nie aspiracja tego człowieka do naukowości, nie widziałabym problemu w jego twórczości religijno-urojeniowej pomieszanej z elementami nauki. Ale ten człowiek ma pewną siłę rażenia fałszywą informacją, co uważam za niebezpieczne i wymagające skontrowania i wykazania prymitywizmu postrzegania.
  To przykład człowieka owładniętego manią wykazywania WIARY W BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SZCZEPIEŃ, z koronawirusowym na czele. Za prezentację żarliwości w tej materii, tudzież agresywne acz bezsensowne elukubracje mieszające sprawy nauki ze światopoglądem, filozofią, chyba mu ktoś płaci.

  Te młode przedstawicielki palestry pojęcia nie mają, o co toczy się w tej chwili prawdziwe zwarcie. W którym też mogą zostać wkręcone w tryby "opieki" medycznej. Trucia chemioterapią "kobiecych" nowotworów, leczenia autyzmu dzieci, swoich "chorób przewlekłych " z chorobami tarczycy na czele.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
  Dziś rozmawiałam ze znajomą, byłą sędziną. Jechała na kolejny zastrzyk doszklistkowy.
  https://instytutoka.pl/iniekcje-doszklistkowe/
  W składzie tej "celowanej" terapii - mix komórek jajnika chomika chińskiego z komórkami ludzkimi (zapewne linii z aborcji).
  Nie chodzi o to, że to z aborcji i że syf. Tylko, że usuwa objawy ...zdrowienia. Bo o tym świadczy "neowaskularyzacja" - powrót ukrwienia siatkówki !
  Całkowita bezradność mnie ogarnia w takich momentach. Syndrom nieszczęsnego Lota z Biblii.

  Tak tu sobie gawędzimy, a cenzura coraz bardziej zaciska pętlę na bezwyznaniowcach Covida.
  Tak wyznacza standardy you tube , cytat :

  "YouTube nie zezwala na publikowanie treści o COVID-19, które mogą stanowić poważne zagrożenie.

  YouTube nie zezwala na publikowanie treści rozpowszechniających nieprawdziwe informacje na temat choroby COVID-19, które są sprzeczne z opiniami ekspertów lokalnych instytucji zdrowia publicznego lub Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Odnosi się to do materiałów, które zaprzeczają informacjom pochodzącym od WHO lub lokalnych instytucji zdrowia publicznego na temat:

  leczenia,
  profilaktyki,
  diagnostyki,
  przenoszenia.
  istnienia COVID-19.

  Uwaga: zasady YouTube dotyczące COVID-19 mogą się zmienić w zależności od zmian zaleceń światowych i lokalnych instytucji zdrowia publicznego dotyczących wirusa. Z uwagi na częstotliwość wprowadzania tych zmian nasze zasady mogą nie obejmować wszystkich aktualnych wytycznych związanych z COVID-19.

  Nasze zasady dotyczące COVID-19 zostały po raz pierwszy opublikowane 20 maja 2020 r.
  Co ta zasada oznacza dla Ciebie
  Jeśli publikujesz treści

  Nie publikuj w YouTube treści, które odpowiadają któremukolwiek z tych opisów:

  Nieprawdziwe informacje dotyczące leczenia:

  Treści zachęcające do stosowania leków domowej roboty, modlenia się lub odprawiania rytuałów zamiast leczenia, np. konsultacji z lekarzem albo leczenia się w szpitalu.
  Treści stwierdzające, że znaleziono skuteczne lekarstwo na COVID-19.
  Treści zalecające wykorzystanie iwermektyny lub hydroksychlorochiny w leczeniu COVID-19.
  Twierdzenia, że hydroksychlorochina jest skutecznym lekarstwem na COVID-19.
  Stanowcze twierdzenia, że iwermektyna jest skutecznym lekarstwem na COVID-19.
  Twierdzenia, że iwermektyna i hydroksychlorochina są bezpieczne w zapobieganiu COVID-19.
  Inne treści zniechęcające do konsultacji z lekarzem lub zwrócenia się po pomoc medyczną.

  Nieprawdziwe informacje dotyczące profilaktyki: treści promujące metody profilaktyki sprzeczne z zaleceniami WHO lub lokalnych instytucji zdrowia publicznego.

  Treści stwierdzające, że istnieje skuteczna metoda zapobiegania chorobie COVID-19.
  Treści stwierdzające, że jakiekolwiek lekarstwo lub szczepionka są skuteczną metodą zapobiegania chorobie COVID-19.
  Treści zalecające wykorzystanie iwermektyny lub hydroksychlorochiny w zapobieganiu COVID-19.
  Twierdzenia, że iwermektyna i hydroksychlorochina są bezpieczne w zapobieganiu COVID-19.
  Treści dotyczące szczepionki przeciw COVID-19, które są sprzeczne z opiniami ekspertów lokalnych instytucji zdrowia publicznego lub WHO.
  Treści stwierdzające, że dopuszczona do użytku szczepionka przeciw COVID-19 może spowodować śmierć, bezpłodność, poronienie, autyzm lub zakażenie się innymi chorobami.
  Treści stwierdzające, że dopuszczona do użytku szczepionka przeciw COVID-19 będzie zawierać substancje niewymienione na liście składników, na przykład materiał biologiczny płodów (w tym tkanki czy linie komórkowe płodu) lub produkty pochodzenia zwierzęcego.
  Treści stwierdzające, że dopuszczona do użytku szczepionka na koronawirusa będzie zawierać substancje lub urządzenia służące do śledzenia zaszczepionych nią osób.
  Twierdzenia, że szczepionki przeciw COVID-19 powodują wytwarzanie pola magnetycznego przez osoby, które się nimi zaszczepiły.
  Treści stwierdzające, że dopuszczona do użytku szczepionka na koronawirusa spowoduje zmiany w genotypie osoby nią zaszczepionej.
  Treści stwierdzające, że szczepionki na koronawirusa nie zmniejszają ryzyka poważnych chorób i śmierci.
  Treści stwierdzające, że jakakolwiek szczepionka powoduje zakażenie chorobą COVID-19.
  Treści stwierdzające, że konkretna grupa ludzi zostanie zmuszona (przez dowolny inny podmiot niż administracja rządowa) do wzięcia udziału w testach szczepionki lub do zaszczepienia się nią jako pierwsza.
  Treści promujące stosowanie niedopuszczonych do użytku lub samodzielnie wytworzonych szczepionek na koronawirusa.

  Instrukcje dotyczące podrabiania zaświadczeń o szczepieniu lub oferty sprzedaży takich dokumentów.

  Nieprawdziwe informacje dotyczące diagnostyki: treści promujące informacje dotyczące diagnostyki sprzeczne z zaleceniami WHO lub lokalnych instytucji zdrowia publicznego.

  Twierdzenia, że zatwierdzone testy na COVID-19 są niebezpieczne lub negatywnie wpływają na stan zdrowia.
  Twierdzenia, że zatwierdzone testy na COVID-19 nie są w stanie wykryć choroby.

  Nieprawdziwe informacje dotyczące przenoszenia: treści przedstawiające informacje o przenoszeniu się wirusa, które są sprzeczne z tymi pochodzącymi od WHO lub lokalnych instytucji zdrowia publicznego.

  Treści stwierdzające, że choroba COVID-19 nie jest spowodowana infekcją wirusową.
  Treści stwierdzające, że choroba COVID-19 nie jest zaraźliwa.
  Treści stwierdzające, że choroba COVID-19 nie może rozprzestrzeniać się w pewnych strefach klimatycznych lub geograficznych.
  Treści stwierdzające, że pewne grupy lub osoby są odporne na wirusa i nie mogą go przenosić.

  Treści, które zaprzeczają istnieniu COVID-19:

  Zaprzeczanie istnieniu choroby COVID-19.
  Twierdzenie, że nikt nie umarł z powodu COVID-19 i że nikt nie zachorował na tę chorobę.
  Twierdzenie, że śmiertelność COVID-19 jest równa śmiertelności przeziębienia lub grypy sezonowej bądź mniejsza.
  Twierdzenie, że choroba COVID-19 jest tak samo zakaźna jak przeziębienie lub grypa sezonowa albo mniej zakaźna.
  Twierdzenie, że objawy COVID-19 nigdy nie są silne.

  Te zasady dotyczą filmów, opisów filmów, komentarzy, transmisji na żywo i wszelkich innych usług lub funkcji YouTube. Pamiętaj – to nie jest pełna lista. Zasady te dotyczą również linków zewnętrznych w Twoich treściach. Może to obejmować klikalne adresy URL, słowne kierowanie użytkowników do innych witryn w trakcie filmu, a także inne formy.
  Przykłady

  Oto kilka przykładów treści, które nie są dozwolone w YouTube:

  Zaprzeczanie istnieniu choroby COVID-19.
  Twierdzenie, że nikt nie umarł z powodu COVID-19.
  Twierdzenie, że jakakolwiek szczepionka jest skuteczną metodą zapobiegania chorobie COVID-19.
  Twierdzenie, że pewne sposoby leczenia lub lekarstwa są skuteczne w leczeniu COVID-19.
  Twierdzenie, że hydroksychlorochina chroni ludzi przed chorobą COVID-19.
  Promowanie roztworu Miracle Mineral Solution (MMS) jako lekarstwa na COVID-19.
  Twierdzenie, że pewne osoby są odporne na COVID-19 ze względu na rasę lub narodowość.
  Zachęcanie, by w razie choroby stosować domowe lekarstwa, zamiast podejmować profesjonalne leczenie.
  Zniechęcanie do konsultowania się z lekarzem w przypadku zachorowania.
  Treści twierdzące, że wstrzymywanie oddechu może być sposobem na zdiagnozowanie COVID-19.
  Filmy sugerujące, że unikanie azjatyckiego jedzenia zapobiega zarażeniu się koronawirusem.
  Filmy sugerujące, że odpalanie ogni sztucznych może przyczynić się do oczyszczenia powietrza z wirusa i zapobiec jego rozprzestrzenianiu się.
  Twierdzenie, że choroba COVID-19 została spowodowana promieniowaniem pochodzącym z sieci 5G.
  Filmy sugerujące, że testy na koronawirusa są przyczyną wirusa.
  Twierdzenie, że w krajach o gorącym klimacie wirus się nie rozprzestrzeni.
  Twierdzenie, że szczepionki na koronawirusa powodują śmierć osób, które je przyjmują.
  Twierdzenie, że szczepionki na koronawirusa są wykorzystywane do zmniejszenia liczebności populacji.
  Filmy twierdzące, że szczepionki na koronawirusa zawierają tkanki płodu.
  Twierdzenie, że szczepionka przeciwko grypie powoduje zakażenie chorobą COVID-19.
  Twierdzenie, że grypa jest bardziej zakaźna niż COVID-19.
  Twierdzenie, że szczepionki na koronawirusa powodują zakażenie się innymi chorobami lub sprawiają, że ludzie są bardziej podatni na zakażenie się innymi chorobami.
  Twierdzenie, że szczepionka na koronawirusa zawiera mikroczip lub urządzenie śledzące.
  Twierdzenie, że pozyskanie zbiorowej odporności przez naturalne zakażenie się jest bezpieczniejsze niż szczepienie społeczeństwa.
  Twierdzenie, że COVID-19 nigdy nie wywołuje poważnych objawów przedmiotowych ani nie wymaga hospitalizacji.
  Twierdzenie, że śmiertelność grypy sezonowej jest wyższa niż śmiertelność COVID-19.
  Twierdzenie, że odporność na wirusa jest uzależniona od rasy.
  Twierdzenie, że dzieci nie przenoszą lub nie mogą przenosić COVID-19.
  Twierdzenie, że nie było przypadków zachorowań i śmierci w krajach, w których zostały one potwierdzone przez lokalne instytucje zdrowia publicznego lub WHO.

  Treści edukacyjne, dokumentalne, naukowe lub artystyczne

  Możemy zezwolić na publikowanie treści, które naruszają zasady dotyczące nieprawdziwych informacji wymienione na tej stronie, jeśli treści te zawierają dodatkowy kontekst w samym filmie, ścieżce dźwiękowej, tytule lub opisie. Nie jest to jednak zezwolenie na promowanie fałszywych informacji. Dodatkowy kontekst może obejmować przeciwne stanowiska lokalnych instytucji zdrowia publicznego lub ekspertów medycyny. Możemy też dopuścić wyjątki, gdy treści mają na celu krytykę, ośmieszenie czy kwestionowanie nieprawdziwych informacji, które naruszają nasze zasady. Podobnie możemy postąpić w sytuacji, gdy treści prezentują otwarte publiczne forum, np. protest bądź wysłuchanie publiczne, pod warunkiem że treści nie mają na celu promowania nieprawdziwych informacji naruszających nasze zasady.
  Co się stanie, jeśli treść narusza te zasady

  Jeśli Twój materiał narusza te zasady, usuniemy go i wyślemy Ci e-maila z powiadomieniem. Jeżeli po raz pierwszy zdarzyło Ci się naruszyć wytyczne dla społeczności, najprawdopodobniej otrzymasz od nas upomnienie, ale na Twój kanał nie zostanie nałożona żadna kara. Jeśli taka sytuacja zdarzyła się już wcześniej, możemy nałożyć na Twój kanał ostrzeżenie. Jeżeli otrzymasz 3 ostrzeżenia w ciągu 90 dni, Twój kanał zostanie zamknięty. Dowiedz się więcej o naszym systemie ostrzeżeń.

  Możemy zamknąć Twój kanał lub konto za wielokrotne naruszenia wytycznych dla społeczności albo Warunków usługi. Możemy też zamknąć kanał lub konto za pojedynczy przypadek poważnego naruszenia albo gdy głównym celem kanału jest działanie naruszające zasady. Więcej informacji o zamykaniu kont i kanałów znajdziesz tutaj.

  link https://support.google.com/youtube/answer/9891785?hl=pl

  • Oj tam, oj tam, Panie @ StanW. Ja podaje tylko treści ARTYSTYCZNE ( jeśli ktoś chce donosić)#Maria.

   Pani Mario - jak zwykle niezwykle celnie i fachowo demaskuje Pani kłamstwa współczesnej antymedycyny.
   Na uwagę zasługuje przedstawiona "PIRAMIDA KŁAMSTWA" stosowana na YouTube jako obecnie globalnej szczekaczki wykorzystywanej przez czarci pomiot do zakłamania rzeczywistości i poskromienia niepokornych.
   Cale szczęście, że są media alternatywne gdzie jeszcze PRAWDA może się pojawić.
   KST

 • Inkwizycja Lekarska czyli Sąd Kapturowy Białych Kitli ...

  W całej rozciągłości potwierdza się moja dawna teza, że tzw "Naczelny Sąd lekarski" to jest współczesna Inkwizycja przeznaczona do sądzenia białych kitli przez osobników, którzy mogliby co najwyżej być "konserwatorami powierzchni płaskich w szpitalu" czyli być zatrudnionymi na stanowisku sprzątaczki - nie ubliżając oczywiście pracowitym i uczciwym sprzątaczkom.
  Sam pomysł, żeby zadania procesowe przeprowadzane były przez jakiś konowałków to już jest obraza porządku prawnego, bo takimi rzeczami powinny zajmować się Sądy Powszechne a nie jakieś "towarzystwo wzajemnej adoracji białych kitli".
  Sama "rozprawa", jej bezprawne utajnienie oraz wyrok to kpina z wszelkiej praworządności.
  Oczywiście nie zabrakło w tym udziału "naszej dzielnej policji", która po raz kolejny z uporem maniaka udowadnia swoje kretyństwo oraz służalczość, a wręcz działanie bezprawne.
  Pani dr Dorota Sienkiewicz nie jest pierwsza i nie ostatnia z poszkodowanych UCZCIWYCH lekarzy wiernych przysiędze Hipokratesa.
  Na tomiast te KURWY z Inkwizycji Konowalskiej zasługują na dożywotnie pozbawienie prawa wykonywania zawodu lekarza oraz utrate praw publicznych na zawsze. Oraz oczywiście na co najmniej 10-letnią odsiadkę w pierdlu oraz sute odszkodowania na rzecz pokrzywdzonych przez nich uczciwych lekarzy. Miejmy nadzieję, że taki dzień kiedyś nadejdzie.
  Na koniec chciałbym zauważyć, że Inkwizycje Konowalskie praktycznie zawsze co do zasady stoją murem za sprzedajnymi konowałami popełniającymi ewidentne błędy lekarskie ze śmiercią pacjenta włącznie, natomiast z uporem godnym czarciego pomiotu gnębią lekarzy i uczciwych, którzy wskazują na niewłaściwe procedury medyczne oraz ewidentne kłamstwa konowalskie i Big Pharmy. Tak w praktyce wygląda MEDYCZNA SITWA, na straży której łajdactw stoi Inkwizycja Konowalska.
  Wszystkimi wymienionymi z imienia i nazwiska ścierwami z tej Inkwizycji należy się BRZYDZIĆ i na każym kroku bezlitośnie piętnować.
  KST