Wojna

Pandemia-wojna na Ukrainie- krach gospodarczy-chaos- bieda- głód-masowa śmiertelność poszczepienna- upragniony cel: depopulacja

Dziwna wojna na Ukrainie

 

 

 

Był taki polityk w polskim Sejmie, który widziany na schodach sprawiał wrażenie, że albo wchodzi na schody, albo z nich schodzi. Nikt tego nie wiedział na pewno.

 

Identyczne refleksje mam obserwują „wojnę” na Ukrainie. Nie wiadomo kto tą wojnę wygrywa czy przegrywa, zaś działanie armii Rosji jest co najmniej zdumiewające.

 

Otóż dysponując możliwościami łatwego zniszczenie szlaków przerzutowych amunicji i broni z krajów NATO na Ukrainę, Rosjanie tego nie robią. Gigantyczne dostawy uzbrojenia docierają na Ukrainę bez przeszkód, choć w kilka godzin można by ten proceder ukrócić bombardują kilka linii kolejowych i kilkanaście dróg.

Jak to wyjaśnić?

Wyjaśnienia są dwa.

Pierwsze jest takie, że wojna na Ukrainie to ustawka- drugi etap depopulacji- której głównym celem jest stworzenie światowego straszaka, który usprawiedliwia niszczenie gospodarek państw „białego” człowieka. Winny tej destrukcji jest oczywiście Putin i Rosja.

Aby ten rosyjski straszak był skuteczny, wojna musi trwać w nieskończoność, co wymaga ciągłych, niczym nie zakłóconych dostaw broni i amunicji na Ukrainę, oraz ciągłych dostaw „siły żywej”, czyli mięsa armatniego z całego świata.

 

 

Jeśli „zbiorowy” Putin na to pozwala, to znaczy, że jest sterowany i pod kontrolą globalistów. To samo dotyczy „zbiorowego Zełeńskiego”. Obaj grają do jednej bramki!

Jest też inne wyjaśnienie, prowadzące jednak do tego samego wniosku!

 

Zauważmy, że gigantyczne dostawy amunicji i broni na Ukrainę, praktycznie doprowadziło do rozbrojenia armii państw NATO, w tym armii Polskiej.

Armia rosyjska przejmuje najnowocześniejsze systemy broni, za DARMO!

Mówiąc inaczej, Rosjanie celowo nie niszczą dostaw broni z państw NATO bo większość tej broni przejmują, przy okazji rozbrajając armie NATO i czyniąc je bezbronnymi.

Jeśli ta druga wersja jest prawdziwa, to i ona pokazuje, że „wojna” na Ukrainie to ustawka, zorganizowana dokładnie przez te same siły które zafundowały całemu światu inną ustawkę: Covid- 19 i pandemię!

Żyjemy w rzeczywistości podstawionej nam przez media, na co daje się nabierać większość ludzi w tym tak zwani „analitycy” i blogerzy.

 

Pandemia- wojna na Ukrainie- sztucznie wywołany krach gospodarczy w państwach „białego” człowieka- chaos- bieda- głód-masowa śmiertelność spowodowana szczepionkami i biedą- depopulacja ludności świata.

Taka jest zaplanowana przez globalistów kolejność zdepopulowania (wymordowania) większości ludzi na Ziemi.

 

Jesteśmy na drugim etapie (wojna na na Ukrainie) i początkach etapu trzeciego: krachu gospodarczego w krajach „białego” człowieka. Przed nami pozostałe następne „atrakcje”!

 

Zostaną one zrealizowane nie napotykając żadnego oporu ze strony ofiar, gdyż te są tak otumanione przez chazarskie media, że nie mają pojęcia co się wokół nich dzieje!

 

Anthony Ivanowitz

23.11.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org

 

anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3.75

liczba ocen: 12

 • Obie wersje są prawdziwe. one się nie wykluczają a uzupelniają.

  ------------------------------
  Wniosek?
  To nie jest wojna tzw. Zachodu z Rosją - to jest ciągle jednostronna wojna światowego, czarciego pomiotu z ludzkością - gdzie tym razem na czarcim celowniku jest Biała Europa i Biała Ameryka. Na tej wojnie jest mnóstwo czynnych frontów i wciąż otwierane są nowe. Natomiast celem nadrzędnym jest depopulacja globalna i odczłowieczenie kompletne tego człowieka, któremu pozwoli się przeżyć depopulację.
  Na koniec - chodzi o świadomość powszechną powyższego - aby ta wojna nie była nadal jednostronna i albo ta powszechna świadomość zagości w ludzkości - albo Bóg wylał eksperyment z człowiekiem i czarcim pomiotem na Ziemi - do przysłowiowego zlewu.

 • niestety, nie obudzą się

  ogłupione "telewizory" walczą o swoje kredytowe iluzoryczne bogactwa. Aby w tym ogłupieniu utrzymać, prąd będzie tylko chwilowo wyłączany - bo w jakiś sposób będzie musiał dotrzeć przekaz dnia.

 • dyspensa globalistów na nieograniczoną emisję CO2

  Niepokoi :-) mnie milczenie ekologów w temacie "śladu węglowego" pozostawianego przez wojnę na Ukrainie. Koleżanka Greta jakoś nie zwraca się do uwikłanych stron konfliktu z wyrzutem "jak śmiecie", a przecież nie trudno sobie wyobrazić jakie astronomiczne ilości energii i związanego z jej uzyskaniem znienawidzonego dwutlenku węgla poszło na wytworzenie zniszczonych dóbr,( a potem potrzeba będzie na ich ewentuale odbudowanie), na środki walki i wreszcie na wychowanie i wykształcenie zabitych żołnierzy i cywilów.