Ludobójstwo

O 1700 % wzrosły zgony sportowców po przyjęciu Szczepionek

«Zmarli Nagle»: Skutki uboczne i nagłe zgony, czyli FILM bojkotowany przez System. Siedemnaście razy więcej nagłych zgonów wśród sportowców.

«Zmarli Nagle»: Skutki uboczne i nagłe zgony, czyli FILM bojkotowany przez System. Mane, tekel, fares.

Siedemnaście razy więcej nagłych zgonów wśród sportowców od czasu zaoferowania społeczeństwu “szczepionki COVID-19” .

Date: 23 novembre 2022 Author: Uczta Baltazara https://babylonianempire.wordpress.com/2022/11/23/zmarli-nagle-skutki-uboczne-i-nagle-zgony-czyli-film-bojkotowany-przez-system/

“Dlaczego nigdy im nie wierzymy? – Od wieków globalna elita rozgłasza swoje zamiary wyludnienia świata… do tego stopnia, że wyryła je w kamieniu. Jednak… wydaje się jednak, że nie jesteśmy w stanie im uwierzyć”. W ten sposób, Stew Peters Network przedstawia “Died Suddenly” – film dokumentalny zrealizowany przez wielokrotnie nagradzanych filmowców Matthew Skow i Nicholasa Stumphauzera, opowiadający o skutkach ubocznych tzw. szczepionek anty-Covid. Realizacja tegoż dokumentu była możliwa dzięki firmie Goldco.

«Died Suddenly» ma na celu zbadanie, co tak naprawdę stoi za gwałtownym wzrostem liczby zgonów i nagłych zachorowań odnotowanych po podaniu “szczepionki” anty-Covid. Film pokazuje, co działo się po rozpoczęciu kampanii szczepień w szczytowym momencie pandemii.

Dokument zwraca uwagę widzów na oszałamiającą liczbę nagłych zgonów w USA, przytaczając także wyjaśnienia lekarzy, naukowców i balsamistów.

“Na całym świecie umierają zdrowi dorośli. W ciągu ostatnich 18 miesięcy termin “zgony” lub “nagłe schorzenia” trafił na szczyt “najczęściej wyszukiwanych” haseł w Google” – tak brzmi wstęp przedstawiony przez jednego z ekspertów na początku filmu.

The catastrophic Brazilian response to covid-19 may amount to a crime against humanity - The BMJ

W okresie od stycznia 2021 do kwietnia 2022 roku, serwis GoodSciencing.com odnotował miesięcznie średnio 42 sportowców (od młodych amatorów po zawodowców), którzy “zmarli nagle”, głównie z powodu problemów z sercem. Liczby te zostały porównane z badaniami opublikowanymi w roku 2006 przez Oddział Kardiologii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego w Lozannie w Szwajcarii, w których stwierdzono jedynie 2,35 takich zgonów miesięcznie na całym świecie w latach 1966-2004. Proste obliczenie ujawnia znaczną różnicę w liczbie nagłych zgonów w dwóch okresach referencyjnych.

Wzrost nagłych zgonów wśród sportowców od czasu zaoferowania społeczeństwu “szczepionki COVID-19” wynosi 1700%.

 

Five football players who died after collapsing on the field

FILM «Zmarli Nagle» jest do obejrzenia pod linkiem: [linki w oryginale; u mnie nie wchodzą MD]

link do filmu z polskim lektorem https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html 

Tu podobno też jeszcze jest: https://www.cda.pl/video/125251806b
Ze strony: «Zmarli Nagle»: Skutki uboczne i nagłe zgony, czyli FILM bojkotowany przez System. Siedemnaście razy więcej nagłych zgonów wśród sportowców. | Strona Mirosława Dakowskiego


anthony

anthony - Tylko prawda jest ciekawa

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.23

liczba ocen: 26

 • 5*

  Tu można pobrać wersję z lektorem

  https://sp.rmbl.ws/s8/2/8/L/F/3/8LF3g.caa.mp4


  Po wczytaniu strony z adresu można film obejrzeć, ale też i pobrać. Wystarczy kliknąć na na filmie prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję: "Zapisz film jako"

 • Szczepany we wzrost poszczepionkowej śmiertelności nie wierzą ...

  ... a wręcz nazywają takie informacje "skurwysyńską manipulacją".
  Tak dokładnie powiedział mi znany osobiście wykształcony krakowski szczepan kiedy mu powiedziałem o tym FAKCIE.
  Nawet nie próbowałem wyjaśniać i dyskutować widząc jego wściekłość oraz słuchając jego "uczonej opinii" ...
  Mówi się trudno - szczepany są już "trafieni i zatopieni", więc wszelka z nimi dyskusja faktycznie nie ma najmniejszego sensu.
  Co prawda wielu z nich przeżyje ten szatański eksperyment, na który udali się DOBROWOLNIE czy też pod wpływem szantażu, ale to już ich problem, a nie nasz.
  Jedno jest jednak pewne, że jak kolejna "szczepionkowa akcja depopulacyjna" wkrótce się rozpocznie to jako pierwsi pobiegną się "zabezpieczyć".
  I będą domagać się przymusowego wyszczepienia wszystkich jak my "antyszczepionkowcy" , a wtedy skończą się żarty i "babci sranie"....
  KST

  • Szczepany we wzrost poszczepionkowej śmiertelności nie wierzą ...#KST

   Można i tak, choćby do osoby szczepiącej oraz"doprowadzających": jeśli komuś z mojej rodziny albo mnie cokolwiek się stanie. Znajdziemy i przyjdziemy po was. Choćby to miało być ostatnimi rzeczami w naszym życiu. I jedno.
   Ktoś napisze: oskarżą cię/ was o groźby karalne. Ale czym to jest wobec wyroku śmierci?

   • Szczepany we wzrost poszczepionkowej śmiertelności nie wierzą ...#KST#brian

    Problem jest o wiele poważniejszy niż się wszystkim wydaje, bo od wynalezienia i wprowadzenia do użytku szczepionek mRNA w 2021 roku NIKT nie może mieć NAJMNIEJSZEGO nawet zaufania do jakiejkolwiek służby zdrowia polecającej JAKĄKOLWIEK szczep[ionkę i to na COKOLWIEK !
    Nikt nie jest bowiem w stanie zagwarantować, że szczepionka przykładowo na grypę czy inne choroby nie będzie de facto przemyconą szczepionką mRNA na rzekomy covid, bo żadne laboratoria nie sprawdzają tych szczepionek a jedynie opierają się na deklaracjach producentów.
    A te deklaracje jak już cały świat się dowiedział są OSZUKANE .
    KST

 • Poniżej świetna analiza

  Comparison of Excess Deaths in Australia and Other OECD Countries

  Wersja angielska "Died Suddenly":

  https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html

 • Należy mieć świadomość, że to ludobójstwo

  wprowadzane przez czarci pomiot - to nie tylko szpryca na srovid. To gruntowne przemodelowanie cywilizacyjne określane jako cywilizacja śmierci.
  Wniosek?
  Ludobójstwo dokonywane jest na bardzo wiele sposobów w wieli płaszczyznach - gdzie samobójstwa czy zakaz klapsa to też działanie cywilizacji śmierci.

 • Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów

  Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień. Tłumaczenie artykułu z serwisu Off-Guardian na temat nowej przyczyny zgonów wśród osób zaszczepionych przeciw covid-19. Przyczyna całkiem poważna. /AlterCabrio – ekspedyt.org Nowe badanie obwinia osoby NIEZASZCZEPIONE za zgony osób ZASZCZEPIONYCH ponieważ… wywołują oni niepokój. Serio.
  Ten nagłówek mówi wszystko. Naprawdę. Badanie opublikowane w sierpniowym Journal of BioMedicine faktycznie stwierdza w swoim streszczeniu, że: „Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień. Ten krótki przegląd przedstawia dane, które mogą wskazywać, że dezinformacja utrwalana przez ruch antyszczepionkowy może powodować wzrost zgonów i skutków ubocznych po każdej szczepionce”. Widzisz, oni nie umierają, ponieważ szczepionka spowodowała u nich zawał serca… oni umierają, ponieważ bali się, że mogłaby go spowodować.

  Genialna logika. I solidny argument za usunięciem ostrzeżeń z papierosów i wszystkich reklam antyalkoholowych z telewizji. Pomyśl tylko, ile osób zmarło z powodu problemów z sercem związanych z alkoholem, ponieważ bali się alkoholu.

  …Chyba nie muszę mówić, jaki to absurd.

  Jak dotąd zdecydowanie najbardziej absurdalne wyjaśnienie zawałów serca spowodowanych szczepionkami, wraz z wysokimi rachunkami za energię i „zespołem stresu post-pandemicznego”.

  To było kilka trudnych lat dla The ScienceTM, ale to nowe dno.

  Pozdrowienia dla Marka Crispina Millera za umieszczenie tego opracowania na jego koncie substack Notes From the Underground. Świetna lektura i gorąco polecana subskrypcja.  [Źródło:] New study blames VAXXED deaths on the UNVAXXED…because they cause anxiety. Seriously, Kit Knightly, Nov 24, 2022 Całość pod linkiem polecam! https://www.bibula.com/?p=137190